Kdo jsou Tealmakers?

V širším smyslu jsou „Tealmakers“ celý tým, který pomáhá s pozitivní změnou ve firmě klienta, tedy my a možná i vy. Firmu Tealmakers s.r.o. založil Ondřej Suchý. S projekty podle potřeby pomáhají externí kolegové, kteří souzní s filozofií Tealmakers.
Ondřej Suchý

Více než 15 let zkušeností z podnikání a managementu.

Vybudoval IT společnost Enlogit, specializovanou na služby v oblasti open-source systémů, v roli člena správní rady firmy SALTEK inicioval dlouhodobý rozvoj lidí. Je instruktorem neziskové Prázdninové školy Lipnice, pořádající kurzy rozvíjející odolnost, odvahu a odpovědnost.

Vystudoval Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou na ČVUT, má koučovací výcvik, je účastníkem pětiletého psychoterapeutického výcviku.

Lenka Hlavičková

Lektorka, terapeutka, facilitátorka, učitelka jógy.

Po doktorském studiu na Univerzitě Palackého v Olomouci učila na pedagogických fakultách v Ústí nad Labem a Hradci Králové. Nyní pracuje ve vlastní privátní psychoterapeutické praxi. Absolvovala pětiletý výcvik v terapii zaměřené na člověka, výcviky v mediaci, krizové intervenci a další.

Do Tealmakers vnáší psychologický, pedagogický a ženský pohled. Zajímá ji téma rozvoje osobnosti, mezilidských vztahů, efektivní komunikace, životního smyslu a možnosti práce s tělem a myslí.

Záviš Pexidr

Podnikatel, designér, inovátor, konzultant

Zakladatel společnosti Pospolu.Design, která nabízí strategické poradenství v oblasti designu a marketingu produktů a služeb. Facilitátor workshopů postavených na Design Thinking přístupu. Experimentuje s netradičními formami spolupráce.