Mám zájem o

a domluvíme schůzku

Děkujeme, brzy se vám ozveme!
Bohužel došlo k chybě, zkuste to prosím později.

Ondřej Suchý, zakladatel Tealmakers, je tvůrcem seriálu Mistrovství v OKR na Red Button EDU.

Proč mít plán

  • OKR (Objectives and Key Results) jsou jednoduchý systém, který se používá pro nastavení a průběžné vyhodnocování firemních a týmových priorit a strategických cílů.
  • Samotný princip je jednoduchý, ale jeho zavedení a dlouhodobé udržení vyžaduje úsilí a zkušenosti. My na to máme osvědčené postupy.
  • Pomůžeme stanovit správné strategické cíle, naučíme metodiku a zavedeme správné návyky, takže vám OKR vydrží a podpoří vás v dosahování úspěchů.

Vyjasníme firemní „PROČ“

Vše začíná u jasného záměru či vize a mise, která odpoví na otázku „proč jsme”. Firemní „proč“ umožní sladit se a soustředit své úsilí na ty správné cíle. Na úvodních setkáních se soustředíme na to, nakolik je vaše firemní „proč“ jasné a dobře komunikované, aby umožňovalo všem se s ním ztotožnit a posílit svoji autentickou motivaci. Zároveň máte možnost si spolupráci vyzkoušet ještě dřív, než půjdeme do hloubky.

Nastavíme strategické cíle

S klíčovým týmem vytvoříme strategické cíle organizace anebo ty stávající překlopíme do formátu Objectives and Key Results. Výsledkem bude shoda na prioritách celé organizace. Jejich jednoznačný a transparentní popis umožňuje každému je převzít a navázat na ně se svými aktivitami. (reálný OKR meeting)

Vyladíme mindset a kulturu

Efektivní využití OKR závisí na otevřenosti lídrů firmy, ochotě o věcech diskutovat, zapojovat lidi zdola, učit se novým věcem a konfrontovat stereotypy. Podpoříme lídry v zavedení praktik, které s tím pomohou.

Udržíme vás v tom

OKR jsou jako novoroční předsevzetí. Nastavení dobrých cílů je jen první krok. Bez systému, jak je dlouhodobě udržovat v pozornosti, vyhodnocovat a posouvat dál, to však nebude fungovat.
Pomůžeme vám nastavit rytmus a správné návyky. Budeme facilitovat několik úvodních setkání, abyste získali trvalou schopnost dosahovat skvělých výsledků. Můžeme zaškolit vaše interní OKR kouče (OKR coaching).

Jak to bude probíhat

Součástí práce budou, podle potřeby:

  • individuální konzultace s vedením
  • týmové workshopy, kde se budeme učit metodiku i společně domlouvat priority
  • online supervize vaší vlastní práce

Školení a konzultace mohou probíhat i online.
Workshopy umíme i v angličtině / OKR workshops available also in English.

Další OKR podpora